O nás 2024-01-25T22:14:09+01:00

Kto sme?

Naša spoločnosť ŠOLTÉS TRAVEL, s.r.o. vznikla v roku 2013, ale svoju púť v oblasti cestovného ruchu však začala až začiatkom roka 2015. Hlavným dôvodom, prečo sme sa začali vo svojich začiatkoch zaoberať zájazdmi do Medžugoria v Bosne a Hercegovine, bolo ukázať toto miesto najmä mladým (nielen duchom, ale aj vekom) trochu inak… S nápadom organizovať takého zájazdy prišiel jej zakladateľ Michal, ktorý bol po prvýkrát v Medžugorí v roku 1998 na Mladifeste a odvtedy tam putoval pravidelne každý rok. Spolu so svojou manželkou Mirkou začali organizovať zájazdy do Medžugoria v roku 2015. Po pozitívnych ohlasoch boli postupne pridávané ďalšie zájazdy do ďalších krajín, a to najmä do Talianska (Rím, Assisi), Poľska (Wadowice, Krakow, Oswiecim, Kalwaria Zebrzydowska, Ludzmierz) a vo vianočnom období aj na vianočné trhy do Maďarska (Budapešť) a Česka (Praha). V kategórii pútnických zájazdov sa môžeme zaradiť medzi najmladších slovenských organizátorov starých známych pútnických miest. Každým rokom sa svoju ponuku snažíme rozširovať a ukázať tak putovanie na tieto miesta inak.. Aj v roku 2019 sme rozšírili ponuku svojich podnikateľských aktivít o autobusovú dopravu a snažíme sa svojich klientov prepravovať bezpečne a komfortne po celej Európe 🙂

Je hlavným koordinátorom jednotlivých zájazdov. Veľmi rád šoféruje, nielen auto, ale aj autobus, v ktorom sa môžete viesť na našom zájazde aj vy 🙂 a vždy sa snaží prísť s niečím novým pre svojich zákazníkov 🙂 – stále vymýšľa nové miesta, ktoré by rád navštívil a neskôr predstavil na našom zájazde. Svoj voľný čas venuje predovšetkým rodine a v zime najradšej brázdi svahy na lyžiach už s celou svoju rodinou.

Výučbu na akademickej pôde už vymenila za plnohodnotné pracovné nasadenie v našej „cestovke“, kde má na starosti tzv. „papierovačky“. Od zabezpečenia dopravy, ubytovania až po komunikáciu so zákazníkmi, ktorým sa snaží vyhovieť v čo najväčšej možnej miere. Svoj všetok (nielen voľný) čas venuje svojej rodine – manželovi Michalovi a deťom.

Naša spoločnosť je držiteľom certifikátu Dôveryhodná firma