Vianočné trhy – Budapešť 2021

30€
18.12.2021
18.12.2021
bez ubytovania
bez stravy
autobusom

Budapešť – mesto, ktorého trhy patria k najkrajším a najchutnejším trhom v Európe! Poďte si s nami užiť tú neopísateľnú atmosféru predvianočného času! Tieto vianočné trhy sú známe svojimi gastrošpecialitami, výzdobou a množstvom drevených stánkov, v ktorých domáci predávajú svoje ručne vyrobené produkty.

Predbežný program*

Plánovaný odchod z Prešova je o 05:00 hod. Predpokladaný príchod do Budapešti je o 10:00 hod. Program sa začína prehliadkou Námestia hrdinov a blízkeho okolia. Nasleduje presun autobusom po najdlhšej Andrášiho ulici na Citadelu, odkiaľ si vychutnáme výhľad na Dunaj a starú Pešť. Opäť sa autobusom presunieme na Hradný vrch, kde si prehliadneme vonkajšie priestory Budínskeho hradu a v rámci pešej prehliadky Hradného vrchu uvidíme Rybársku baštu či Chrám sv. Mateja, odkiaľ je krásny výhľad na Parlament. Posledným autobusovým presunom sa dostaneme práve k Parlamentu, odkiaľ si pešou prechádzkou prezrieme centrum Budapešti, ktorú ukončíme individuálnym voľnom na vianočných trhoch. Z Budapešti je plánovaný odchod v podvečerných hodinách po vzájomnej dohode.

*Zmena programu vyhradená! Minimálny počet účastníkov je 35 osôb. Zájazd je organizovaný v zmysle platných opatrení v daných krajinách v súvislosti s COVID-19.
Rezervovať

Cena obsahuje:

  • doprava moderným autobusom po trase PO – KE – Budapešť a späť,
  • sprievodca.

Cena neobsahuje:

  • komplexné cestovné poistenie (od 2,00 € / deň),
  • vstupy do jednotlivých pamiatok.