Ďakovná púť Slovákov do Ríma!

325€
27.04.2022
02.05.2022
3x ubytovanie
3x polpenzia
autobusom

Poďťe s nami poďakovať sa Sv. Otcovi Františkovi do Ríma za jeho minuloročnú návštevu na Slovensku! Ďakovná púť Slovákov je spojená aj s osobitnou audienciou pre Slovákov u Sv. Otca Františka! Spoznajte s nami mesto všetkých miest – večné mesto Rím, ktoré je srdcom kresťanstva! Po ceste navštívime aj Assisi – miesto, ktoré je poznačené životom svätého Františka a svätej Kláry.

Program*

1. deň: V dopoludňajších hodinách odchod zo Slovenska do Talianska.

2. deň: Príchod do Assisi (9 hod. prestávka), sv. omša, prehliadka Baziliky sv. Františka, Kostola sv. Kláry, následne návšteva Baziliky Panny Márie Anjelskej s Porciunkulovou bazilikou. V popoludňajších hodinách príchod do Ríma, ubytovanie, večera, nocľah.

3. deň: Rím – po raňajkách celodenná prehliadka Ríma (kombinácia pešej prehliadky s presunmi prostriedkami verejnej dopravy). Prehliadka Baziliky Santa Maria Maggiore, Lateránskej baziliky (hlavná rímska bazilika) a Svätých schodov, Baziliky sv. Klementa, v ktorej sú uložené pozostatky sv. Cyrila, Koloseum, Forum Romanum, sv. omša, nocľah.

4. deň: Vatikán – po raňajkách dopoludnia prehliadka Ríma, o 12:00 hod. účasť na audiencii Slovákov u Svätého Otca Františka. o 14:00 hod. slávenie sv. omše so slovenskými biskupmi v Bazilike sv. Petra. Po spoločnom programe pokračovanie v prehliadke Ríma –  fakultatívne možnosť výstupu na kupolu Baziliky sv. Petra, vatikánske múzeá, Anjelsky hrad, večera, nocľah.

5. deň: Po raňajkách prehliadka Baziliky sv. Pavla, Španielske námestie, Fontána di Trevi, Pantheon. Presun do Vatikánu, na poludnie modlitba Anjel Pána so Svätým Otcom Františkom. Slávenie eucharistie so slovenskými biskupmi. V popoludňajších hodinách voľný program v Ríme, odchod na Slovensko.

6. deň: Príchod na Slovensko vo večerných hodinách.

 

 

 

*Zmena programu vyhradená! Program spojený s ďakovnou púťou Slovákov so Sv. Otcom v Ríme bude priebežne doplnený podľa aktualizovaných informácií. Minimálny počet účastníkov je 35 osôb. Zájazd je organizovaný v zmysle platných opatrení v daných krajinách v súvislosti s COVID-19.
Objednať zájazd

Cena obsahuje:

 • doprava moderným klimatizovaným autobusom,
 • 3 x ubytovanie v blízkosti Ríma,
 • 3 x polpenzia,
 • duchovný sprievodca.

Cena neobsahuje:

 • mestská taxa (platí sa na mieste, spolu 12 €),
 • audiosystém (2 €/deň),
 • komplexné cestovné poistenie (2 €/deň),
 • vstupy do jednotlivých pamiatok a múzeí (Koloseum od 20 €, Vatikánske múzeá od 18 €, Kupola chrámu sv. Petra od 7 €,
 • cestovné lístky na metro (cca 100 minút / 2 € ).

  Objednávka zájazdu:  Osobné údaje objednávateľa:

  Adresa:

  Kontaktné údaje:

  Komplexné cestovné poistenie:

  Miestenka v prvej polovici autobusu:

  Pridať spolucestujúceho:


  Poznámky: